14.27°C

Bystrá

Wellness

Ten pravý oddych a relax pre Vás

Saunovanie upokojuje a posilňuje Vašu psychickú pohodu. Poskytuje tiež fyzický odpočinok pre Vaše telo, regeneruje ho a pomáha liečiť poúrazové stavy.
Pravidelné saunovanie zlepšuje prekrvenie ľudského organizmu, pomáha telu lepšie zvládať teplotné výkyvy a v neposlednom rade navodzuje pocit pohody. Vďaka poteniu sa navyše z tela odvádzajú toxické látky, vaše telo je potom čistejšie a menej náchylné k chorobám.


Hotel Partizán

4,4 km od resortu

Odporúčame vyskúšať jedno z najkrajších a najväčších hotelových wellness centier na Slovensku. Vďaka komplexnej ponuke služieb na 3 podlažiach a rozsiahlej ploche 2260 m² relaxačného prostredia si užijete bazény, sauny, odpočinkové zóny, tvárové a telové ošetrenia, balneoterapie so zábalmi a peelingom. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva Vám poskytnú dokonalý zážitok a Vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky.
Wellness si užijú aj tí najmenší a to priamo vo Family Saunas určené pre rodiny s deťmi.


Hotel Bystrá

1,5 km od resortu

Oddýchnuť si môžete vo vodnom a saunovom svete wellness. Vo vodnom svete nájdete veľký a detský bazén, masážne trysky, sprchy či lehátka, ale aj vírivku či bazén s proti prúdom. V saunovom svete na vás zasa čakajú rôzne druhy sáun a ochladzovacích kúpeľov. Súčasťou wellness centra sú aj oddychové zóny, kde môžete po kúpaní či saunovaní príjemne zrelaxovať.


Hotel Srdiečko

11 km od resortu

Doprajte si oddych po celom dni na svahu či po túre a relaxujte v harmonickom priestore nášho wellness. V oáze oddychu sa budete cítiť ako na skutočnom wellness pobyte. Nechajte sa rozmaznávať uvoľňujúcimi masážami či prírodnou pedikúrou a nasávajte plnými dúškami príjemné pocity z ničím nerušených, pokojných chvíľ. Navštívte rôzne sauny, oddýchnite si v odpočivárni a skryte sa pred realitou v bublinkách vonkajších víriviek.

 
Image